Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą. 2024

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą. 2024

1. Słowa Jezusa skierowane do głuchoniemego są wezwaniem dla każdej i każdego z nas, aby otworzyć się na Boże działanie. Bóg w nas i przez nas pragnie dokonywać wielkich rzeczy, przede wszystkim chce z nas uczynić heroldów swojego królestwa prawdy, pokoju i zbawienia.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców, które w naszej ojczyźnie zbiegają się z Tygodniem Wychowania. Zatroszczmy się [zatem] o dobrą formację młodego pokolenia. Postarajmy się znaleźć czas dla naszych dzieci – żywo interesujmy się ich postępami w szkole, zainteresujmy się także ich udziałem w lekcjach religii. Pragniemy przypomnieć, że przygotowanie do sakramentów świętych: do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej oraz do bierzmowania odbywa się przy parafii

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W piątek 13 września Św. Jan Chryzostoma bp dK. Jak każdego 13 dnia miesiąca zapraszamy na procesję Fatimską ulicami Rewala odmawiając różaniec wynagradzający za grzechy świata. Zapraszamy na godz. 1830.
    • W sobotę 14 września – Podwyższenia Krzyża Świętego - święto. Odpust w Pustkowie przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei w niedzielę 15.09. o godz. 1230. Serdecznie zapraszamy.

Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Fatimy w terminie 14-21 października 2024. Koszt 4190 zł. Program jest w gablotce. Prosimy o zapisywanie się na wskazaną stronę na plakacie.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę składamy serdeczne Bóg zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego miłosierdzia.