Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Zmartwychwstania 2020

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Zmartwychwstania 2020

Świąteczne pozdrowienia wraz z modlitwą kierujemy dziś do wszystkich naszych parafian. Kierujemy je najpierw do uczestników świątecznych liturgii w Rewalu. Pozdrowimy także wszystkich którzy w domowej liturgii łączą się z nami w modlitwie,  szczególnie chorych i dotkniętych epidemią.  Wszystkim  składamy  świąteczne życzenia. Niech święta Wielkanocne będą źródłem wielu Bożych łask, niech przyniosą oddalenie epidemii, pokój, radość i wszelką pomyślność.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia odmawiać będziemy codziennie na rozpoczęcie wieczornej Mszy Świętej.

W I i II dzień świat Msze św. jak w każdą niedziele Rewal 900 , 1100 1700

W Poniedziałek Wielkanocny modlimy się i składamy ofiary na K U L oraz wydział teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego Msze Św.

Słowa podziękowania kierujemy dziś: do sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty za adorację a szczególnie s. Krystynie za dekorację kościoła i piękny grób Pański, wszystkich uczestników i zaangażowanych w  całe Triduum Paschalne, do tych którzy w wielką sobotę nawiedzali i modlili się z nami przy grobie  Pańskim. Dziękujemy także uczestnikom dzisiejszej uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy za  każdy gest życzliwości i za składane ofiary. Niech Chrystus Zmartwychwstały będzie wszystkim nagrodą.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Wszystkim parafianom i gościom obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej patronki.