Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV Niedziela

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV Niedziela

Dzisiaj obchodzimy  Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – święto patronalne Apostolstwa Modlitwy. Podczas wszystkich Mszy św. po „Modlitwie po Komunii Świętej” odmówimy „Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla”.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W poniedziałek tj 04 grudnia przeżywać będziemy kanoniczną wizytację naszej parafii, której przewodniczyć będzie ks. abp Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko- Kamieński. Wizytacja to spotkanie pasterza diecezji z całą wspólnotą parafialną. Dlatego zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych. Zapraszamy wspólnoty działające w parafii, rodziny przygotowujące się do godnego przeżycia sakramentu bierzmowania i Komunii Św. swoich dzieci. Zapraszamy mieszkańców wszystkich naszych miejscowości. Zaprezentujmy się jako wspólnota, która żyje wiarą i ceni sobie bliskość Pana Boga.

W czwartek o godz.1600 zbiórka ministrantów i osób, które zajmą się oprawą liturgiczną.

Zapraszam w sobotę 2 grudnia na godz. 1000 do wspólnego sprzątania w i dookoła kościoła.

W tym tygodniu przypada:

• Pierwszy czwartek mies. modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne
  • Pierwszy piątek mies. modlimy się do Najśw. Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 900. Spowiedź od godz. 1600.
  • Pierwsza sobota mies. modlimy się przez Niepokalane Poczęcie NMP. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św.

• W czwartek:30 listopada – Św. Andrzeja Ap, święto.

Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Nowy Rok liturgiczny. Rok rozpoczynamy adwentem. Wykorzystajmy go jak najowocniej. Niech znajdzie się czas na roraty i duchowe przygotowanie do zbliżających się świąt.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa,