Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedziela

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedziela

Nabożeństwa wypominkowe odprawiamy codziennie o 1730. Modlimy się za naszych zmarłych polecanych w kartkach wypominkowych otaczając ich modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy we wtorek na modlitwę za tych którzy nie wrócili z morza, a po Mszy św. zapalimy świeczki na plaży nad brzegiem morza.

Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni zwykłe warunki, tj. przystąpi do Komunii św.  i odmówi modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca Świętego.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

10 listopada zapraszam wszystkich mieszkańców naszej Parafii na Mszę Św. o godz. 900. Która zostanie odprawiona w intencji „w 70 rocz. powstania Zespołu Szkoły w Rewalu.

• W czwartek: 9 listopada – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • W piątek:10 listopada – św. Leona Wielkiego Pp dK.
  • W sobota: 11 listopada – św. Marcina z Tours bp. Jest to również 99 rocz. odzyskania przez Polskę Niepodległości

Są wyłożone kartki wypominkowe. Prośba jest taka, aby imiona pisać w mianowniku. a nazwiska pisać pismem drukowanym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa,