Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedziele Zwykłą 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedziele Zwykłą 2022

Dziś Uroczystość Odpustu w naszej parafii. Dziękujemy za posługę i Słowo otuchy ks. Prałatowi Andrzejowi Dowal, proboszczowi z Trzebiatowa. Każdy kto uczestniczył dzisiaj we mszy św. i przyjął komunię św. może prosić o odpust, czyli darowanie kary doczesnej i wiecznej dla siebie lub jednej osoby zmarłej

Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Światowy Dzień Misyjny uświadamia nam, jak bardzo Kościół jest różnorodny, różnobarwny, a przez to rzeczywiście powszechny. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając ofiary na tacę na Papieskie Dzieła Misyjne, za które serdeczne dziękujemy.

Koronka do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą Św.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Nie lekceważmy tego daru Bożej Opatrzności. Matka Boża w swych objawieniach i wielu świętych wskazuje na różaniec jako mistyczną broń i narzędzie Bożych zwycięstw. Wszystkich bez wyjątku zapraszamy codziennie o godz.  1730.

Pod chórem są wyłożone druki wypominkowe. Prosimy, by po czytelnym wypisaniu imion zmarłych, kartki złożyć w kopercie, na tacę lub w zakrystii.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę składamy serdeczne Bóg zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku, dobrej pogody. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego miłosierdzia. Szczęść Boże.