Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niesziela

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niesziela

Dzisiaj Dzień Papieski. Znakiem naszej wdzięczności za osobę św. Jana Pawła II jest Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, który możemy zasilić ofiarą wrzuconą do puszki.

Nabożeństwo Różańcowe.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku  o godz. 1730. Dzieci otrzymają obrazki i wklejają na plakat.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. o godz. 1650.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czas nabożeństwa różańcowego..

• W poniedziałek: 09 października – Bł. Wincentego Kadłubka bp.
  • W piątek: 13 października – Bł. Honorata Koźmińskiego prezb. Jak każdego 13 dnia miesiąca zapraszamy na procesje fatimską ulicami Rewala po Mszą św.1730. Wspólnie odmówimy różaniec w intencji o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie.

„Różaniec do granic” odbył się w dniu wczorajszym wiele set tysięcy ludzi wyszło na granice naszej Ojczyzny aby się modlić za Polskę i cały świat. W naszej wspólnocie nie było nas za wielu, ale dziękuję tym którzy poczuli się w obowiązku i stanęli do wspólnej modlitwy. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody. Szczęść Boże.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa,