Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą roku

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą roku

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. o godz. 1650.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

Od niedzieli dzisiejszej zmiana Mszy Św. z godz. 1900 na 1700.

Msza Św. sobotnia nie będzie z liturgią niedzielną.

Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. W swoich objawieniach w Fatimie Maryja zachęca wszystkich do odmawiania tej modlitwy. Mówi że jest ona  ratunkiem dla   świata i   pokutą  za grzechy.   Różaniec codziennie po Mszy Św. Od poniedziałku do środy zapraszamy do modlitwy wszystkie dzieci.

• W poniedziałek 1 października Św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz dK.
  • We wtorek 2 październik – Św. Aniołów Stróżów
  • W czwartek 4 października – Św. Franciszka.
  • W piątek 5 października – Św. Faustyny Kowalskiej dz.

Katechetyczne ogłoszenia

• W poniedziałek 1 października o godz. 1700 zapraszam młodzież klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej wraz z rodzicami na spotkanie przed przyjęciem Sakr. bierzmowania.

Decyzją Ks. Abpa po wszystkich Mszach Świętych zbierać będziemy ofiary do puszek na fundusz wsparcia młodzieży udającej się na Światowe Dni Młodzieży do Panamy.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.