Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedziele Zwykłą 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedziele Zwykłą 2022

Dziś Kościół w Polsce rozpoczyna tydzień modlitwy o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży. Ten obowiązek spoczywa nade wszystko na rodzicach, których zachęcamy do wprowadzania swoich dzieci w modlitwę, systematyczny udział  w niedzielnej Eucharystii i życie sakramentalne.

W przyszłą niedziele, w dniu św. Stanisława Kostki,  na zakończenie tygodnia modlitw o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą Św.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

W przyszłą niedzielę 18 września o godz. 1215 w Pustkowie Msza Św. odpustowa Podwyższenia Krzyża Św. zaproszeni jesteśmy pod Bałtycki Krzyż Nadziei.

We wtorek 13 września – Św. Jasna Chryzostoma bp i dK. I jak każdego 13 dnia od maja do października zapraszam na procesje fatimską ulicami Rewala, gdzie na paciorkach różańca pod przewodnictwem Matki Bożej Fatimskiej prosimy o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i naszych rodzin, o nawrócenie dla grzeszników.

W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W czwartek 15 września – NMP Bolesnej.

W piątek 16 września – Św. Korneliusza Pp i Cypriana bp mm.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.