Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedziele Zwykłą 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedziele Zwykłą 2021

Dzisiaj w całym Kościele przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W historii naszego kraju są wydarzenia, które sprawiły, że wielu rodaków znalazło ojczyznę poza jego granicami. Poznali nową rzeczywistość, zasymilowali się z tamtejszą kulturą i tradycją, a dziś pracą i zaangażowaniem budują dobrobyt nowych ojczyzn. Niech ta myśl towarzyszy naszym modlitwom i otwartości na tych, którzy wśród nas pragną odnaleźć swoją nową ojczyznę.

Codziennie zapraszamy do wspólnej modlitwy  Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji „O pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach”.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Św.

Od dzisiaj zmiana sprawowania Mszy Św.

Niedziela w Rewalu: 900; 1100; 1700.  W tygodniu - o godz. 1700.

W Trzęsaczu: w niedziele 1200, w tygodniu 1700

Od jutra o godz. 1600 zapraszam dzieci z klasy 4, które w przyszłą niedzielę przyjmą do swoich serc Pana Jezusa pod postacią Eucharystii, na bezpośrednie przygotowanie do tego sakramentu.

·W poniedziałek 27 września – Św. Wincentego a Paulo prezb.
·W środę 29 września – Michała, Gabriela, Rafała, Archaniołów, święto.
·W czwartek 30 września – Św. Hieronima prezb.
·W Piątek 1 października – Św. Teresa od Dzieciatka Jezus, dz dK.
·W sobotę 2 października – Św. Anioła Stróża.
W przyszłą niedzielę 3 października na Mszy św. o godz. 1200 dzieci z klasy czwartej będą miały Uroczystość przyjęcia Pana Jezusa do swych serc.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosła.