Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedziele zwykłą 2022a

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedziele zwykłą 2022a

Dziś dwudziesta szósta niedziela w ciągu roku liturgicznego. Po raz kolejny (108) obchodzony jest dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj, aby doświadczali życzliwości i odpowiedniej pomocy w nowych środowiskach

W dniu dzisiejszym zmiana sprawowania Mszy św. 1900 na 1700 w niedzielę i w tygodniu.

Koronka do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą Św.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Od soboty Nabożeństwo różańcowe po Mszy św.

• We wtorek 27 września – Św. Wincentego a Paulo prezb.
  • W środę 28 września – Św. Wacława m.
  • W czwartek 29 września – Św. Michała, Gabriela, Rafała Archaniołów, święto
  • W piątek 30 września – Św. Hieronima prezb. dK.

W najbliższą sobotę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17:30. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszam, aby modlić się na różańcu w domu.

W przyszłą niedzielę poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do pierwszej komunii św. na Mszy św. o godz. 1100

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę składamy serdeczne Bóg zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku, dobrej pogody. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego miłosierdzia. Szczęść Boże.