Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedziele Zwykłą 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedziele Zwykłą 2022

Dziś, 18 września, przypada także Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, głównego patrona Polski. Naszą modlitwą otoczmy młode pokolenie, aby wzrastało w wierze i w prawdziwej mądrości.

W dniu dzisiejszym o godz. 1215 w Pustkowie Msza Św. odpustowa Podwyższenia Krzyża Św. zaproszeni jesteśmy pod Bałtycki Krzyż Nadziei.

Codziennie o godz. 1850 trwamy na modlitwie Koronka do Miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na swiecie, w naszej Ojczyźnie, i w naszych rodzinach

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• We wtorek 20 września – Św. Andrzeja Kim Taegona prezb. i Towarzyszy męczenników.
  • W środę 21 września – Św. Mateusza Ap Ew, święto
  • W piątek 23 września – Św. Pio z Pietralciny prezb.

Z piątek 23 września o godz. 1930 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci klasy III.

Zmiana sprawowania Mszy św. od 25 września z 1900 na 1700 w niedzielę i w tygodniu.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

Za każdy dar serca złożony na tacę składamy serdeczne Bóg zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku, dobrej pogody. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego miłosierdzia. Szczęść Boże.