Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziela Zwykła 2020

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziela Zwykła 2020

Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. W tym czasie w kalendarzu liturgicznym pod datą 18 września przypada święto Świętego Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży. Podczas Eucharystii każdego dnia nadchodzącego tygodnia, przez wstawiennictwo Świętego Stanisława Kostki, będziemy prosili Boga o świętość naszych dzieci i młodzieży, bo od nich zależy przyszłość naszego narodu i Kościoła.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie przed Mszą św..

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

Dzisiaj – Uroczystość „PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO”.  Msza św. Odpustowa w Pustkowie przeniesiona na niedzielę 13 września na godz. 1215. Serdecznie zapraszamy.

Sprawowanie Mszy św. do 20 września

Niedziela w Rewalu: 730; 900; 1100; 1900.  W tygodniu - o godz. 1900.

W Trzęsaczu: w niedziele 1200, w tygodniu 1700

• W niedzielę 13 września - Jak każdego 13 dnia miesiąca zapraszamy na procesję fatimską ulicami Rewal na godz. 1830 modlimy się o pokój na świecie, naszej Ojczyźnie i w naszych sercach.
·W poniedziałek 14 września – Podwyższenia Krzyża Świętego, święto
·We wtorek 15 września – NMP Bolesnej.
·W środę 16 września – Św. Korneliusza Pp i Cypriana bp mm.
·W piątek 18 września – Św. Stanisława Kostki z. Patrona Polski święto

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.