Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedziele Zwykłą 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedziele Zwykłą 2021

Człowiek, który ma serce przepełnione miłością, na spotkaniu chce powiedzieć dosłownie o wszystkim. Kiedy szuka pocieszenia, umocnienia, wsparcia w trudnościach, pomocnej rady, wtedy ma mało czasu na bycie blisko i słuchanie Boga, który kocha. Lecz jeśli nie ma miłości, to wszystko się dłuży i jest tylko niemiłym obowiązkiem. Nie zapominajmy o miłości, gdy jesteśmy na niedzielnej Eucharystii, bo stoimy przed Tym, który jest miłością i z miłości daje nam siebie jako pokarm na życie wieczne.

Codziennie zapraszamy do wspólnej modlitwy  Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji „O pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach”.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Św.

·W środę 8 września – Narodzenia NMP święto.
·W poniedziałek 6 września o godz. 1800. Zapraszam rodziców i uczniów klasy VII i VIII, którzy przygotowują się do sakr. Bierzmowania.
·We wtorek 7 września o godz. 1800. zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci z klasy III, które przygotowują się do Przyjęcia Pana Jezusa w Komunii św. w maju 2022.
·W środę 8 września o godz. 1800. Zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci z klasy IV, które przygotowują się do Przyjęcia Pana Jezusa w Komunii św. w październiku 2021

Dziś Caritas naszej archidiecezji prosi o zbiórkę ofiar na rzecz uchodźców z Afganistanu. Ofiary do puszek zbierane są przed kościołem.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosła.