Ogłoszenia duszpasterskie na XXII zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII zwykłą

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. o godz. 1850.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W poniedziałek 4 września o godz. 900 Msza św. na rozpoczęcie Nowego roku szkolnego. Zapraszamy wszystkich nauczycieli wychowawców, rodziców, dzieci i młodzież, aby podziękować Panu Bogu za szczęśliwe czas wakacji jak i prosząc o łaski Ducha Św. na czas pogłębiania nowej wiedzy i przyswajaniu nauki.

• W piątek 8 września – Narodzenia NMP święto. na Mszy Św. poświęcimy ziarno oraz odmówimy zgodnie z zarządzeniem KEP Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu NMP.

Od przyszłej niedzieli 3 września zmiana sprawowania Mszy św.

Niedziela w Rewalu: 730; 900; 1100; 1900.  W tygodniu - o godz. 1900.

Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek. Zapraszamy znowu w nasze progi, abyśmy się mogli spotkać i wspólnie wielbić Boga. Szczęść Boże.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa,