Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedziela Zwykła 2019

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedziela Zwykła 2019

Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie uświadamia nam, że chrześcijańska miłość do bliźnich wyraża się nie tylko przez gesty, ale sposób postrzegania innych ludzi. Tego nowego patrzenia na człowieka uczy nas Chrystus, nieustannie ofiarując się za nas Ojcu podczas każdej Eucharystii.

Witamy w naszej wspólnocie parafialnej kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, którzy przybyli do nas wspólnoty parafialnej. Po każdej Mszy św. będą kwestować na rzecz naszego Seminarium.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną  Mszą Świętą.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

• W poniedziałek 15 lipca – św. Bonawentury bp dK.
  • We wtorek 16 maja – NMP z Góry Karmel.

Nasza Parafia organizuje w terminie 10-21 luty 2020 Pielgrzymkę do Meksyku. Plan jest wywieszony w gablotce parafialnej. Koszt 9000 zł. plus 150€ . Pielgrzymka jest tak wcześnie ogłaszana ze względu na zamówienie biletów im wcześniej tym są one tańsze. Chętnych proszę o informacje u ks. Proboszcza.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.