Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedziele Zwykłą 2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedziele Zwykłą 2021

Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas. Teraz możemy go zaplanować, by spotkać Jezusa, który jest naszym bratem podobnym do nas we wszystkim prócz grzechu. Zadbajmy, zwłaszcza w tym czasie, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości.

W dniu dzisiejszym witamy w naszej parafii trójkę śpiewaczą „Vies Bonum ” z Białorusi, którzy po mszy świętej będą rozprowadzać swoje płyty CD.

Codziennie zapraszamy do wspólnej modlitwy  Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji „O pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach”.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Św.

• We wtorek 6 lipca – bł. Marii Teresy LEDÓCHOWSKIEJ dz.
  • W czwartek 8 lipca – Św. Jana z Dukli prezb.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosła.