Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziela Zwykła 2019

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziela Zwykła 2019

Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

W dniu dzisiejszym gościmy w naszej Parafii pana Roman Kępińskiego, który po każdej Mszy św. będzie rozprowadzał swoje rymowane książeczki i okraszał dedykacjami Romcio – Tomcio.

Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych w tygodniu po Mszy świętej wieczornej o godz. 1900.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną  Mszą Świętą.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

Od dzisiaj 30 czerwca zmiana sprawowania Mszy św.

w Rewalu. W niedzielę: 730, 900, 1030, 1200, 1900, 2100.

W Trzęsaczu: 700,1100, 2000 , a w tygodniu od wtorku do soboty o godz. 1900.

W tym tygodniu przypada:

• Pierwszy czwartek mies. modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne
  • Pierwszy piątek mies. poświęcony wynagrodzeniu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Odwiedziny chorych od godz. 900. Spowiedź od godz. 1800.
  • Pierwsza sobota miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.