Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę

Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przygotowali Uroczystość Bożego Ciała. Ks. Piotrowi, Siostrom Magdalenkom, Panu organiście, Różom z żywego różańca, Dzieciom, które przeżywały swoją rocznicę I Komunii Św. Służbie liturgicznej. Dzieciom, które sypały kwiatki jak i niosły znaki liturgiczne. Przedstawicielom: Pustkowa, Trzęsacza, Śliwina i Rewala, którzy przygotowali ołtarze, wczasowiczom i personelowi z Pensjonatu „Perła” za przygotowanie ołtarza przy kościele. Panom, którzy nieśli baldachim i prowadzili kapłana z Najświętszym Sakramentem. Wszystkim, którzy ozdobili swoje domy w oznaki religijne na drodze procesyjnej. Policjantom za bezpieczeństwo w czasie procesji. Wszystkim obecnym na manifestacji wiary w naszej Parafii składam serdeczne „Bóg zapłać”.

W dniu dzisiejszym w Pustkowie o godz. 1200 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Św. z udziałem Sybiraków Pawłodarczyków. Eucharystię poprowadzi i Słowo Boże wygłosi ks. Bp Zdzisław Fortuniak. Jesteśmy zaproszeni przez organizatorów do wspólnej modlitwy.

Zapraszamy na godz. 1500  do naszego kościoła na koncert chórów z Niemiec i z Rewala, którzy wykonają „Requiem” Karla Jenkinsa.

Zapraszamy codziennie na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 1830. Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nabożeństwa.

W piątek 23 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – o godz. 900 Msza św. kończąca Roku szkolny. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież naszych szkół wraz z rodzicami,  nauczycielami i wychowawcami. Spowiedź święta w czwartek od godz. 1800. W czwartek poświęcenie wianków podczas wieczornej Mszy Św.  Dzień ojca.

W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenie Św. Jana Chrzciciela.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze Parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać.

Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek jak już jest to tradycjom naszej Parafii. Szczęść Boże.