Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedziele Wielkiego Postu2

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedziele Wielkiego Postu2

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy „Rekolekcje Wielkopostne” na wszystkich Mszach św. Prowadzi je ks. Jarosław IWANIEC proboszcz Parafii w Pęzinie. Rekolekcje będą trwały do środy. Skorzystajmy przy tej okazji z sakramentu pojednania i nauk płynących z samego Serca Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym. Polecajmy ks. Rekolekcjonistę Duchowi Świętemu.

• Msze św. w Rewalu w tygodniu o 1700. Spowiedź od 1630.
  • Msza św. w poniedziałek w Śliwinie Msza Św. o godz. 1815 spowiedź o godz. 1800.
  • Msza św. we wtorek w Pustkowie Msza Św. o godz. 1815. spowiedź o godz. 1800.

Od jutra rozpoczynają się Rekolekcje dla dzieci i młodzieży.

W tym tygodniu przypada:

• Pierwszy czwartek mies. modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne
  • Pierwszy piątek mies. modlimy się do Najśw. Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 900. Spowiedź od godz. 1600.

Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:

• Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1630 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  • Droga krzyżowa w piątek – 1630 dla dzieci młodzieży i dorosłych.
  • Zbliża się czas świąt Zmartwychwstania Pańskiego zadbajmy o tych, którzy z różnych powodów nie mogą przeżyć ich w atmosferze rodzinnej. Wesprzyjmy ich kupując świeczkę , baranka czy też chlebek wielkanocny „Dar pomocy najuboższym” .

W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy i Mszę Św. na godz. 1700.

Ks. Stanisław Krzyżanowski zaprasza w przyszły piątek 7 kwietnia na „Nocną drogę krzyżową” przeżywaną indywidualnie. Rozpoczęcie o godz. 2000.  W Pogorzelicy przy stacji kolejowej. Kontakt 91 386 24 51

Nasza parafia organizuje „Marszo - bieg do pustego Grobu Jezusa Chrystusa” w dniu 17 kwietnia /poniedziałek wielkanocny/ o godz. 1500.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze Parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, przejawy wsparcia i życzliwości składamy: Serdeczne Bóg Zapłać.