Ogłoszenia duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny

Ogłoszenia duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny

Zapraszamy w dniu dzisiejszym na  Rodzinny marszobieg do Pustego Grobu Chrystusa, rozpoczęcie o godz. 1500. Szczegóły na plakatach.

Dzisiaj drugi dzień świąt - w Poniedziałek Wielkanocny, taca tradycyjnie zbierana będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

Za tydzień w uroczystość Miłosierdzia Bożego, która kończy tzw. Oktawę Wielkanocy, jedną wielką trwającą nieprzerwanie osiem dni Uroczystość Zmartwychwstania, przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć ofiary do puszek dla potrzebujących z racji rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia.

W piątek w Oktawie Zmartwychwstania nie obowiązuje post.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia od Niedzieli Zmartwychwstania odmawiać będziemy codziennie na rozpoczęcie wieczornej Mszy Świętej.

Wszystkim Uczestniczącym w Wielkotygodniowych Nabożeństwach i Liturgiach za wspólnotę wiary i modlitwy, wspólne przeżywanie najważniejszych wydarzeń zbawczych składamy serdeczne – Bóg zapłać. Pragniemy także podziękować Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przeżycie najważniejszych tajemnic naszej wiary.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Mszę Św. na godz. 1700.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy przeżycia Zmartwychwstania Pana jak najgłębiej. Niech Zmartwychwstanie do nowego, lepszego życia dokona się w nas…

Za każdy dar serca złożony na tacę, przejawy wsparcia i życzliwości składamy: Serdeczne Bóg Zapłać.