Ogłoszenia duszpasterskie na Chrztu Pańskiego 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na Chrztu Pańskiego 2022

Chrzest Janowy był zapowiedzią prawdziwego chrztu. Przez ten sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego. Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie można śpiewać do 2 lutego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Wizytę duszpasterską, rozpoczniemy w sobotę 14 stycznia w Śliwnie.

Przy wyjściu są wyłożone listy proszę wpisywać nazwy ulic, numer domu i telefon. W przyszłą niedziele podamy gdzie będą odwiedziny koledowe od poniedziałku 16 stycznia.

14.01.

Śliwin

1000

15.01.

Rybacka, Zaułek, Parkowa, Wesoła, Mickiewicza,

1500

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.