Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Zesłania Ducha Świętego 2020

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Zesłania Ducha Świętego 2020

Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny. Wychwalajmy Boga za całe dzieło Odkupienia i dziękujmy za Kościół, który napełniony Duchem Świętym, prowadzi nas do pełni miłości i prawdy.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną  Mszą Świętą.

Dzisiaj ostatnie nabożeństwo do Matki Bożej. Od jutra Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszym kościele odprawiamy po Mszy św. o godz. 1900.

W tym tygodniu przypada:
W pierwszy czwartek – Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie,

• W pierwszy piątek – odwiedzin chorych od godz. 900, spowiedź św. od godz.: 1800.
• W pierwszą sobotę – Nabożeństwo pierwszych sobót zmiana tajemnic Żywego Różańca.

• W soboty Msza św. wieczorna z liturgią niedzielną.

·W poniedziałek 1 czerwca –NMP Matki Kościoła uroczystość
  • W środę 3 czerwca – św. Karola Lwangi i Towarzyszy mm.
  • W czwartek 4 czerwca – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kaplana, święto
  • W piątek 5 czerwca – św. Bonifacego bp m.

Przypominam o obowiązku odbycia Spowiedzi Wielkanocnej do uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Każdego dnia przed Mszą św. i w czasie nabożeństwa jest możliwość przystąpienia do Spowiedzi Św.

Powoli już jesteśmy za polową prac placu w nadchodzącym tygodniu będą wykonane nowe schody obok wierzby myślę, że na uroczystość Bożego Ciała przejdziemy już po nowym placu. Składam serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary. Na dzień dzisiejszy zebraliśmy 14500 zł.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę jak i na konto składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim parafianom i gościom obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej patronki.