Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Trójcy Świętej 2020

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Trójcy Świętej 2020

Wierzymy, że Bóg Ojciec posłał na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, który umarł za nasze grzechy, zmartwychwstał i zesłał Ducha Świętego, napełniającego swą mocą cały Kościół. Nasze ziemskie życie jest pielgrzymowaniem do Boga. Głęboko wierzymy, że zakończy się chwałą uczestnictwa w wewnętrznym życiu Boga Trójjedynego.

Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszym kościele odprawiamy po Mszy św. o godz. 1900.

·W poniedziałek 8 czerwca – Św. Jadwigi Królowej
  • W sobotę 13 czerwca – Św. Antoniego,  Jak każdego 13 dnia miesiąca zapraszamy na procesję fatimską ulicami Rewal na godz. 1830 o pokój na świecie, naszej Ojczyźnie i w naszych sercach.

We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

W tym uroczystym dniu o godz. 1100 dzieci, które przystąpiły rok temu do po raz pierwszy do Komunii Św. obchodzą swoją rocznicę. Zapraszamy ich z rodzicami do manifestacji swojej wiary. Spowiedź św. we wtorek od godz. 1800.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

Procesja z Najśw. Sakramentem po Mszy św. o godz. 1100 przejdzie ulicami: Warszawską, Białą,  Mickiewicza, Szkolną, Rybacką, Zaułek. Ołtarze prosimy ustawiać :

I ołtarz – ul. Warszawska. Ołtarz przygotowują mieszkańcy Śliwina.

II ołtarz – ul. Mickiewicza obok banku. Przygotowują mieszkańcy Pustkowa.

III ołtarz – przy rondzie obok krzyża. Przygotowują mieszkańcy Trzęsacza.

IV ołtarz – na placu przy kościele. Przygotowują mieszkańcy Rewala.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości do zbierania kwiatów, które posłużą do sypania w czasie procesji. Zapraszam przedstawicieli z każdej miejscowości panów do noszenia baldachimu i prowadzenia księdza podczas procesji. Włączmy się wszyscy do tej uroczystości. Udekorujmy nasze domy zaprośmy naszych domowników na wspólną manifestacje naszej wiary. Dzieci, które w niedzielę przyjęły po raz pierwszy do swoich serc Pana Jezusa będąw Boże Ciało mogły zamanifestować poprzez swoje czyste serca i białe stroje, że Jezus jest ich Panem.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę jak i na konto składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim parafianom i gościom obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej patronki.