Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzila

Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzila

W piątek 2 lutego przypada Uroczystość OFIAROWANIA PAŃSKIEGO nazywana świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu modlić się będziemy za osoby konsekrowane i wspólnotę żywego Różańca. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby klasztorów klauzurowych.

Msze św.: w Pustkowie o godz. 1600, w Śliwinie o godz. 1800.

• W środę 31 stycznia – św. Jana Bosko prezb.
  • W środę 3 lutego – św. Błażeja bp. Dzień imienin ks. bp Mariana Błażeja KRUSZYŁOWICZA.

W tym tygodniu przypada:

• Pierwszy czwartek mies. modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne
  • Pierwszy piątek mies. modlimy się do Najśw. Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 900. Spowiedź od godz. 1600.
  • Pierwsza sobota mies. modlimy się przez Niepokalane Poczęcie NMP. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św.

Ogłoszenia katechetyczne:

• Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej w poniedziałek o godz. 1800. Zapraszam spotkanie w kościele.
  • Spotkanie z kl. III Gimnazjum w środę o godz. 1700. Zapraszam na Msze św. i spotkanie w kościele.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.