Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedziela Wielkanocna1

Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedziela Wielkanocna1

Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Będziemy prosić również o odwagę serc dla powoływanych do służby Bogu w Kościele. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej. Po Mszy Św. będziemy zbierać ofiary do puszek na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

Koronka do Bożego Miłosierdzia zapraszamy codziennie przed mszą wieczorną. Modlimy się o pokój na świecie , w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Mszę Św. na godz. 1700.

• W poniedziałek 23 kwietnia – św. Wojciecha bp m Głównego Patrona Polski
  • We Środę 25 kwietnia – św. Marka Ew, święto.

Ogłoszenia katechetyczne:

• Spotkanie z kl. III Gimnazjum wraz z rodzicami w środę o godz. 1700. Zapraszam na Msze św. i spotkanie w kościele.
  • Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej w piątek o godz. 1800. Zapraszam na spotkanie w kościele.

Od 29 kwietna 2018 w niedzielę zmiana sprawowania Mszy Św. z godz. 1700 na godz. 1900.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielkiego zaufania Jezusowi - Dobremu Pasterzowi oraz  potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.