Ogłoszenia duszpasterskie na III niedziele Wielkiego Postu 2023

Ogłoszenia duszpasterskie na III niedziele Wielkiego Postu 2023

Poprzez czas Wielkiego Postu przygotowujemy swoje dusze na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem. Czynimy to poprzez wyciszenie, odstawienie alkoholu i innych używek, gorliwą modlitwę połączoną z rozmyślaniem nad Słowem Bożym. Jest to czas pokuty za nasze grzechy.

Pomoc najuboższym, zechciejmy włączyć się do zakupu świec na stół wielkanocny, czym wspomożemy biednych i potrzebujących na godne przeżycie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. „Caritas parafialna”. Cena świec: mała - 10 zł., kule – 15zł., duża - 25 zł.

Zbiórka ofiar do puszek na dzieło pomocy Ad Gentes minionej niedzieli wyniosła 573 zł. Bóg zapłać!

W piątek po drodze krzyżowej i Mszy Św. zapraszam na spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych w sprawie liturgii.

Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj przed Mszą św. o godz. 1630 serdecznie zapraszamy.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu przed Mszy Św. o godz. 1630. Zapraszamy dorosłych młodzież i dzieci.

Koronka do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą Św.

W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Zachęcam Parafian i rodziny do wspólnej modlitwy Maryjnej i uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu.

Zapraszamy na koncert chóru „ Amber Singer”  w niedzielę 19 marca po Mszy Św. o godz. 1100. W repertuarze „Pieśni wielkopostne”

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę składamy serdeczne Bóg zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego miłosierdzia. Szczęść Boże.

Zawierzając się szczególnemu wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła, prośmy o pokój na Ukrainie i przemianę serc dla wrogów.