Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziela Zwykła 2020

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziela Zwykła 2020

W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Żyjącym okażmy naszą miłość i wdzięczność a zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu.

W miniony czwartek zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Chciałbym podziękować wszystkim parafianom za przyjęcie nas do swoich domostw za wspólną modlitwę jak i za ofiary które złożyliście podczas wizyty duszpasterskiej. Rodzin, które nas przyjęły w tym roku było około 334 o 9 rodzin więcej niż w 2019, Ofiary dzielimy na trzy części. I na potrzeby kurii, II na potrzeby Parafii i III podzielona na dwóch na potrzeby księży. Podczas kolędy złożono także ofiary na remont placu kościelnego. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą okazaną życzliwość.

• We wtorek: 21 stycznia – Św. Agnieszki  dz m.
  • W piątek: 24 stycznia – Św. Franciszka Salezego  bp dK.
  • W sobotę: 25 stycznia – Nawrócenie Św. Pawła Ap. święto.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Wszystkim parafianom i gościom obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej patronki.