Ogłoszenia duszpasterskie na II niedziele Wielkiego Postu 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na II niedziele Wielkiego Postu 2022

W dniu dzisiejszym w naszej parafii rozpoczyna się wizytacja kanoniczna na Mszy św. o godz. 1700 ks. bp Henryk WEJMAN udzieli młodzież naszej parafii sakr. bierz. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian.

W dzisiejszą niedziela, w ramach Niedzieli Ad Gentes – Dnia Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, puszka na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.

Pomocą w przeżywaniu czasu pokuty i nawrócenia są nabożeństwa wielkopostne. Zapraszam serdecznie na drogę krzyżową w piątek o godz. 1630; Gorzkie żale w każdą niedzielę 1630 przed Mszą św. wieczorną.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą Św.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

Wzorem lat ubiegłych od dzisiaj rozpoczynamy akcję pomocy przez sprzedaż świec duże świece 20 zł. jajka 18 zł. małe świece 8 zł.

W sobotę, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Święty Józef jest patronem Kościoła powszechnego oraz rodzin chrześcijańskich.

W Ośrodku przy kościele w Trzęsaczu są kobiety z małymi dziećmi z Ukrainy, jest prośba ks. Norberta aby nie przynosić ubrań i pampersów bo tego jest dużo , ale chętnie przyjąłby wodę i soki.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach  organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej w Górce Klasztornej na coroczne Misterium Męki Pańskiej 9 kwietnia – sobota przed Niedziela Palmową. Zapisy w zakrystii parafii, z podaniem kontaktowego numeru telefonu osoby zgłaszającej swój udział w pielgrzymowaniu.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.