Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedziela

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedziela

Nabożeństwo Różańcowe.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku  o godz. 1730. Dzieci otrzymają obrazki i wklejają na plakat.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. o godz. 1650.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czas nabożeństwa różańcowego..

• W poniedziałek: 16 października – Św. Jadwigi Śląskiej. 39 rocz. wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.
  • We wtorek: 17 października –Św. Ignacego Antiocheńskiego bp m.
  • W środę: 18 października – Św. Łukasza Ew.
  • W piątek: 20 października – Św. Jana Kantego prezb.

Katechetyczne ogłoszenia

We wtorek 17 października  o godz. 1700 zapraszam młodzież klas II gimnazjum i VII podstawową na spotkanie w salce katechetycznej.

W przyszłą niedzielę 22 października uroczystość odpustowa Najświętszego Zbawiciela. Msza św. o godz. 1200. Nie będzie Mszy Św. o godz. 1100. I w Śliwinie. Zapraszam wszystkich mieszkańców naszej parafii na tę Mszę św. słowo Boże wygłosi ks. Kan. Wojciech Helak proboszcz parafii z Mrzeżyna.

Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody. Szczęść Boże.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa,