Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niesziela

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niesziela

Dzisiaj Dzień Papieski. Znakiem naszej wdzięczności za osobę św. Jana Pawła II jest Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, który możemy zasilić ofiarą wrzuconą do puszki.

Nabożeństwo Różańcowe.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku  o godz. 1730. Dzieci otrzymają obrazki i wklejają na plakat.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. o godz. 1650.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czas nabożeństwa różańcowego..

W tym tygodniu wspominamy:

  • W poniedziałek: 09 października – Bł. Wincentego Kadłubka bp.
  • W piątek: 13 października – Bł. Honorata Koźmińskiego prezb. Jak każdego 13 dnia miesiąca zapraszamy na procesje fatimską ulicami Rewala po Mszą św.1730. Wspólnie odmówimy różaniec w intencji o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie.

 „Różaniec do granic” odbył się w dniu wczorajszym wiele set tysięcy ludzi wyszło na granice naszej Ojczyzny aby się modlić za Polskę i cały świat. W naszej wspólnocie nie było nas za wielu, ale dziękuję tym którzy poczuli się w obowiązku i stanęli do wspólnej modlitwy. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody. Szczęść Boże.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa,

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone