Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedziele Zwykłą 2020

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedziele Zwykłą 2020

Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. W naszej Parafii nabożeństwo różańcowe  po Mszy Św. wieczornej o godz. 1700.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie przed Mszą św..

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

W dniu dzisiejszym podczas Mszy Św. o godz. 1100 dzieci klasy IV przyjmą do swych serc po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Świętej. Otoczmy ich swą modlitwą. Od jutra zapraszam na Biały tydzień w piątek rozdanie pamiątkowych obrazków.

W środę 7 października we  wspomnienie NMP Różańcowej w rocznice „Różańca do granic” jesteśmy zaproszeni do modlitwy na paciorkach różańca w intencji Polski. Zapraszam o godz. 1445 zbiórka w kościele, a później przejście na plaże, aby równo o godz. 1500 odmówić różaniec. Zapraszam dorosłych młodzież i dzieci. Przynieście różańce.

W tygodniu wspominamy:

·W poniedziałek 5 października – Św. Faustyny Kowalskiej dz.
·W środę 7 października – NMP Różańcowej.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone