Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedziela Zwykła 2019

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedziela Zwykła 2019

Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. o godz. 1850. Od poniedziałku o godz. 1650.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• W poniedziałek 23 września – Św. Pio z Pietralciny prezb.
  • W piątek 27 września – Św. Wincentego a Paulo prezb.
  • W sobotę 28 września – Św. Wacława m.

Od poniedziałku 23 września zmiana sprawowania Mszy Św. z 1900 na 1700.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.