Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedziele Zwykłą 2021

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedziele Zwykłą 2021

  Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Chodzi o wielkie dzieło kształtowania przyszłych pokoleń, ich świata wartości, postaw życiowych, które będą je wyróżniały w codzienności. Nie wolno nam bowiem zapomnieć, że to właśnie świadectwo jest wsparciem lub degradacją procesu wychowania, nad którym trudzą się rodzice, nauczyciele i wychowawcy.

Codziennie zapraszamy do wspólnej modlitwy  Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji „O pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach”.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Św.

W tygodniu wspominamy:

·W poniedziałek 13 września – Św. Jana CHRYZOSTOMA bp dK. jak każdego 13 Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy do procesji ulicami naszej miejscowości upraszając pokoju na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach. Procesja rozpacznie się o godz. 1830 przed Mszy św.
·We wtorek 14 września – Urocz. Podwyższenia Krzyża Świętego
·W środę 15 września – NMP Bolesnej.
·W czwartek 16 września – Św. Korneliusza Pp i Cypriana bp mm.
·W sobotę 18 września – Św. Stanisława Kostki z. Patrona Polski
Dzisiaj – Uroczystość „PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO”.  Msza św. Odpustowa w Pustkowie przeniesiona na niedzielę 19 września na godz. 1215. Serdecznie zapraszamy.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosła.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone