Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII zwykłą

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII zwykłą

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie. o godz. 1850.

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu wspominamy:

  • W środę 13 września – Św. Jana CHRYZOSTOMA bp dK. Jak każdego 13 dnia miesiąca zapraszamy na godz. 1830 na procesję fatimską ulicami Rewala, gdzie będziemy się modlić na różańcu o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w naszej rodzinie.
  • W czwartek 14 września – PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. Msza św. Odpustowa w Pustkowie przeniesiona na niedzielę 17 września na godz. 1200. Serdecznie zapraszamy.
  • W piątek 15 września – NMP Bolesnej

W sobotę 16 września jesteśmy zaproszeni do Śliwina na godz. 1500 na Mszę św. dziękczynną za obfite dary tegorocznych zbiorów.

Ogłoszenia katechetyczne:

  • Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej w poniedziałek o godz. 1800. Zapraszam spotkanie w kościele.
  • Spotkanie z kl. I, II i III Gimnazjum we wtorek o godz. 1900. Zapraszam na Msze św. i spotkanie w kościele.

 W przyszłą niedzielę 17 września o godz. 1100 zapraszam dzieci, które rozpoczęły naukę w szkole czyli Pierwszoklasistów na poświęcenie tornistrów z zawartością.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek. Zapraszamy znowu w nasze progi, abyśmy się mogli spotkać i wspólnie wielbić Boga. Szczęść Boże.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa,

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone