Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedziela Zwykła 2020

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedziela Zwykła 2020

Przed nami ostatni tydzień sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystywać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich, na dobrą lekturę i budujące rozmowy. Zachęcam przy tej okazji do lektury książek i prasy katolickiej.

W dniu dzisiejszym modli się śpiewem pan Tadeusz SKOTNIKI. Przyjechał do nas z Warszawy z wielbieniem Boga w swojej twórczości. Z racji pandemii nie mógł wydać nowej płyty dlatego będzie grał po Mszy św. a kto by chciał go wesprzeć będzie mógł to zrobić wrzucając mu do koszyczka.

Odpowiadając na apel Episkopatu Polski o pomoc „w solidarności dla Bejrutu”, po każdej Mszy Św. jest zbierana ofiara do puszek przez Caritas naszej Parafii. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie przed Mszą św..

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

W tygodniu wspominamy:

·W poniedziałek 24 sierpnia – Św. Bartłomieja Ap.
·W środę 26sierpnia – NMP Częstochowskiej urocz.
·W czwartek 27 sierpnia – Św. Moniki
·W piatek28 sierpnia – Św. Augustyna bp dK.
·W sobotę 29 sierpnia – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone