Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedziela Zwykła 2019

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedziela Zwykła 2019

W dniu dzisiejszym gościmy w naszej Parafii Rodzinę Arkadiusza i Marzenę Majków z Sarajewa po każdej Mszy św. zbierać będą kwestę na potrzeby ich pobytu na misji. Za każdy dar serca już składam Bóg zapłać.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną  Mszą Świętą.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

W tygodniu wspominamy:

  • W poniedziałek 22 lipca – św. Mari Magdaleny. Patronalne święto Sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Marii Magdaleny od Pokuty posługujących w naszej parafii .

W czwartek 25 lipca – Św. Jakuba Ap, i św. Krzysztofa kierowców - poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 1900. Można parkować samochody także na placu przy kościele.

W piątek 26 lipca – Św. Joachima i Anny rodziców NMP.

Z środy na czwartek 24/25 lipca nasza parafia uczestniczy w modlitwie i poście w intencji nowych i świętych powołań do życia w stanie kapłańskim i zakonnym, a szczególnie do naszego Seminarium Duchownego. Na stoliku będą wyłożone listy dla chętnych do adoracji Pana Jezusa wystawionego w Najśw. Sakramencie. przez 24 godziny.

W czwartek 25 lipca z Pustkowa wyrusza XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. O godz. 900 odbędzie się błogosławieństwo pielgrzymów. Jeżeli chcemy, aby zanieśli nasze intencje Pani Jasnogórskiej możemy je zapisać na kartkach złożyć w zakrystii lub samemu oddać organizatorom. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Szczegółowe informacje o pielgrzymce znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie i na stronie internetowej: www.szczecinska.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone