Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziela Zwykła 2020

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziela Zwykła 2020

Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.

Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele odprawiamy codziennie po Mszy św. godz. 1900.

Trwamy na modlitwie Koronką do miłosierdzia Bożego modląc się o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i w naszej rodzinie przed Mszą św..

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

W tygodniu wspominamy:

·W poniedziałek 29 czerwca – Św. Piotra i Pawła, uroczystość
·W środę 1lipca – św. Ottona bp, patron Archidiecezji.
·W piątek 3 lipca – Św. Tomasza Ap, święto

Składam serdeczne podziękowania darczyńcom za ofiary składane na remont placu przykościelnego. Dzisiaj szczególne podziękowania składam panom Antoniemu GRABALSKIEMU i firmie „Gama” i Ryszardowi ŚWIERCZEWSKIEMU i jego firmie za remont placu przed kościołem. „Bóg zapłać”.

W tym tygodniu przypada:

  • W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Kościele, także z naszej wspólnoty parafialnej.
  • W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Spowiedź od godz. 1800. Odwiedziny chorych od godz. 900.
  • W sobotę czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece naszą codzienność. Zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy św.

Dzisiaj przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć organizację letniego wypoczynku przez Caritas dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

Od 5 lipca zmiana sprawowania Mszy św.

w Rewalu: w niedzielę: 730, 900, 1030, 1200, 1900, 2100. w tygo. o godz. 1900.

W Trzęsaczu: 700,1100,2000 w tygo. o godz. 1900.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody, a tym którzy już wyjeżdżają życzymy szczęśliwego powrotu do domu. Zapewniamy was o naszej pamięci modlitewnej, wspominając wszystkich gości w Mszy św. sprawowanej w czwartek.  Ofiarodawcom za złożone ofiary na plac przed kościołem. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone