Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedziele Zwykłą 2022

Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedziele Zwykłą 2022

Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną  Mszą Świętą.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św.

• W poniedziałek 14 lutego – św. Cyryla mnicha i Metodego bp patronów Europy.

Spotkania z młodzieżą przygotowującą się do Sakr. bierzmowania w czwartek i piątek o godz. 1700. Osoby dorosłe, które chciałyby przystąpić do sakr. bierz. proszę o kontakt. Bierzmowanie odbędzie się 13 marca na Mszy św. o godz. 1700, podczas wizytacji biskupiej.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.