Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy 2022

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy 2022

 Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym Ciałem Chrystusa. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.

Dzisiaj o godz. 1100 w naszej Parafii musical „ EMAUS” w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Rewalu. Przygotowali i opracowali muzycznie państwo Halina i Włodzimierz ANTCZAKOWIE we współpracy z panią Joanną DRZEWIŃSKĄ-DĄBROWSKĄ. Patronat i finanse Gmina Rewal i Stowarzyszenie Aktywni Kulturalnie. Wszystkim składamy wielkie podziękowania Bóg zapłać i zachęcamy do kolejnych projektów.

  Nabożeństwa majowe w codziennie po Mszy św. wieczornej. Zapraszam, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach.

Koronka do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie przed wieczorną Mszą Św.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czasie nabożeństwa majowego.

W tygodniu wspominamy:

  • W poniedziałek 16 maja Św. Andrzeja Boboli prezb. i m. święto. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. abp Andrzeja.

Spotkania z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia Pana Jezusa do swoich serc w Komunii św. od poniedziałku o godz. 1700.

W niedzielę 22 maja o godz. 1200 dzieci naszej Parafii przyjmą po raz pierwszy podczas Mszy Świętej Pana Jezusa do swoich serc. Polecajmy ich samych jak i ich rodziców przez wstawiennictwo Matki Bożej, Panu Jezusowi.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone