Ogłoszenia duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny2019

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny2019

Zapraszamy w dniu dzisiejszym na  Rodzinny marszobieg do Pustego Grobu Chrystusa, rozpoczęcie o godz. 1500. Szczegóły na plakatach.

Dzisiaj drugi dzień świąt - w Poniedziałek Wielkanocny, taca tradycyjnie zbierana będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

Za tydzień w uroczystość Miłosierdzia Bożego, która kończy tzw. Oktawę Wielkanocy,    będziemy mogli złożyć ofiary do puszek dla potrzebujących z racji rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia.

W piątek w Oktawie Zmartwychwstania nie obowiązuje post.

Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia odmawiać będziemy codziennie na rozpoczęcie wieczornej Mszy Świętej.

Wszystkim Uczestniczącym w Wielkotygodniowych Nabożeństwach i Liturgiach za wspólnotę wiary i modlitwy, wspólne przeżywanie najważniejszych wydarzeń zbawczych składamy serdeczne – Bóg zapłać. Pragniemy także podziękować Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przeżycie najważniejszych tajemnic naszej wiary.

W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Mszę Św. na godz. 1700.

Od przyszłej niedzieli tj. 28 kwietna, zmiana sprawowania Mszy św. z godz. 1700 na godz. 1900.

Zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy religijnej i czytania prasy katolickiej. Są na stoliku wyłożone: Niedziela, Gość niedzielny, Miłujcie się, a dla dzieci  Mały Gość Niedzielny.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy przeżycia Zmartwychwstania Pana jak najgłębiej. Niech Zmartwychwstanie do nowego, lepszego życia dokona się w nas…

Za każdy dar serca złożony na tacę, przejawy wsparcia i życzliwości składamy: Serdeczne Bóg Zapłać.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone