Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedziela Adwentu

W niedzielę – Wigilia Bożego Narodzenia.

Przypominamy o religijnym charakterze wieczerzy wigilijnej, w czasie której modlimy się i odczytujemy fragment z Ewangelii św. Łukasza o narodzinach Pana Jezusa oraz dzielimy się opłatkiem. Surowy i uroczysty nastrój tego wieczoru, ma nam przypominać atmosferę narodzin Syna Bożego, stąd bardzo niestosowna jest obecność alkoholu podczas tej wieczerzy.

Dzisiaj nie ma Mszy Św. o godz. 1700 ponieważ w tym czasie zasiadamy przy wigilijnym stole.

• Msza św. Pasterki: Rewal 2300. Śliwin, Pustkowo 2200. Trzęsacz o godz. 2200.

I dzień Świąt Bożego Narodzenia.

• Rewal o godz.: 1100; 1700.
  • Śliwin i Pustkowo o godz.: 1230 ; Trzęsacz 1200.

II dzień Świąt Bożego Narodzenia. We wtorek, święto św. Szczepana. Msze św. jak w niedzielę, ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone są na KUL i WTUS.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy prawdziwej radości ze spotkania z Panem. Niech będzie prawdziwie przyjęty i pokochany.

W przyszłą niedziele czcić będziemy świętą Rodzinę. Jest to równocześnie ostatni dzień roku. Podczas każdej  Mszy Św. dziękować będziemy Bogu za dar mijającego czasu.

Informujemy, że kolęda w parafii rozpocznie się od 28 grudnia 2017

28.12. Pustkowo;

29.12. Trzęsacz;

30.12. Śliwin.

Rewal od 2 stycznia 2018.

Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 8 – 15 kwietnia 2018 koszt 2990 zł. + 120$ zapisy w biurze parafialny lub zakrystii. Plan wywieszony w gablotce.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Wam drodzy Goście i Parafianie, Jubilaci i Solenizanci tego tygodnia, życzę owocnego adwentowego czuwania i radosnej gotowości na przyjście Pana.