Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedziela Adwentu

We czwartek ostatnia Msza św. Roratnia o godz. 1700 dla dzieci i rozdanie nagród za uczestnictwo w Mszach św. Serdeczne podziękowanie kieruję do rodziców za zaangażowanie dzieci, z różnych klas, codziennie pięknie się modliły i uczestniczyły w nabożeństwach. Wielu dzieci nie było myślę, że z ważnych powodów.

Spowiedź św. od czwartku do soboty od godz. 1600. Nie czekajmy na ostatnią chwilę ale skorzystajmy ze spowiedzi w dogodnym czasie. W Śliwinie w piątek spowiedź od godz. 1630, a w Pustkowie o godz. 1800.

W niedzielę – Wigilia Bożego Narodzenia.

Przypominamy o religijnym charakterze wieczerzy wigilijnej, w czasie której modlimy się i odczytujemy fragment z Ewangelii św. Łukasza o narodzinach Pana Jezusa oraz dzielimy się opłatkiem. Surowy i uroczysty nastrój tego wieczoru, ma nam przypominać atmosferę narodzin Syna Bożego, stąd bardzo niestosowna jest obecność alkoholu podczas tej wieczerzy.

• Msza św. Pasterki: Rewal 2300. Śliwin, Pustkowo 2200. Trzęsacz o godz. 2200.

I dzień Świąt Bożego Narodzenia.

• Rewal o godz.: 1100; 1700.
  • Śliwin i Pustkowo o godz.: 1230 ; Trzęsacz 1200.

II dzień Świąt Bożego Narodzenia. We wtorek, święto św. Szczepana. Msze św. jak w niedzielę, ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone są na KUL i WTUS.

W niedzielę 24 grudnia o godz. 900; 1100 nie będzie Mszy Św. o godz. 1700 ponieważ w tym czasie zasiadamy przy wigilijnym stole.

Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 8 – 15 kwietnia 2018 koszt 2990 zł. + 120$ zapisy w biurze parafialny lub zakrystii. Plan wywieszony w gablotce.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Wszystkim Wam drodzy Goście i Parafianie, Jubilaci i Solenizanci tego tygodnia, życzę owocnego adwentowego czuwania i radosnej gotowości na przyjście Pana.