Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziela Zwykła 2020

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziela Zwykła 2020

W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Żyjącym okażmy naszą miłość i wdzięczność a zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu.

W miniony czwartek zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Chciałbym podziękować wszystkim parafianom za przyjęcie nas do swoich domostw za wspólną modlitwę jak i za ofiary które złożyliście podczas wizyty duszpasterskiej. Rodzin, które nas przyjęły w tym roku było około 334 o 9 rodzin więcej niż w 2019, Ofiary dzielimy na trzy części. I na potrzeby kurii, II na potrzeby Parafii i III podzielona na dwóch na potrzeby księży. Podczas kolędy złożono także ofiary na remont placu kościelnego. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą okazaną życzliwość.

W tygodniu wspominamy:

  • We wtorek: 21 stycznia – Św. Agnieszki  dz m.
  • W piątek: 24 stycznia – Św. Franciszka Salezego  bp dK.
  • W sobotę: 25 stycznia – Nawrócenie Św. Pawła Ap. święto.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Wszystkim parafianom i gościom obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej patronki.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone