Ogłoszenia duszpasterskie na Urocz. Chrztu Pańskiego

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na Urocz. Chrztu Pańskiego

Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.

W czwartek 17 stycznia rozpoczynają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”. W duchu łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa.

Składam wielkie podziękowanie wszystkim tym, którzy przyczynili się do stworzenia „Jasełek” czyli rodzicom i  dzieciom które przygotowują się do Komunii św. „Orszak Trzech Króli” czyli Stowarzyszenie śpiewacze „Amber Singers” i Stowarzyszenie Aktywni kulturalnie i studentom „Uniwersytetu Trzeciego Wieku”. Wszystkim za wszystko składam wielkie Bóg zapłać.

Odwiedziny kolędowe trwają jeszcze dziś. Od jutra uzupełnienia, w przypadku, gdyby z jakiś powodów nie odbyła się kolęda w waszym domu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny, uzgodnimy inną dogodną dla Państwa datę i godzinę.

13.01.

niedziela

Rybacka, Zaułek, Parkowa, Wesoła, Mickiewicza,

1500

14.01.

poniedziałek

Uzupełnienia na telefon lub zgłoszenie

1600

Wspominamy w tym tygodniu:

Czwartek 17 stycznia: św. Antoniego op.

Sobota 19 stycznia: św. Józefa Sebastiana Pelczara.

Najlepszym darem dla naszych bliskich jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w Biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy miłego wypoczynku i dobrej pogody. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.  

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone