Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Wielkanocna 2021

Kontakt
ul. Dworcowa 2
72-344 Rewal

Jak trafić do kościoła? (mapa dojazdu)

tel. 91/386-25-64
Konto parafii

83 9376 0001 2002 0007 9309 0001

SGB Bank Spółdzielczy Gryfice oddział Rewal

Duszpasterze

Ks. prob. mgr Krzysztof Przybyło

Ks. pomoc Piotr Filipowski

Cytat z Pisma Świętego

Gdzie Bóg jest na pier­wszym miej­scu, tam wszys­tko jest na swoim miejscu.

św. Augustyn

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Wielkanocna 2021

 Świąteczne pozdrowienia wraz z modlitwą kierujemy dziś do wszystkich naszych parafian. Kierujemy je najpierw do uczestników świątecznych liturgii w Rewalu. Pozdrowimy także wszystkich którzy w domowej liturgii łączą się z nami w modlitwie,  szczególnie chorych i dotkniętych epidemią.  Wszystkim  składamy  świąteczne życzenia. Niech święta Wielkanocne będą źródłem wielu Bożych łask, niech przyniosą oddalenie epidemii, pokój, radość i wszelką pomyślność.

W poniedziałek wielkanocny Msze  Św. jak w Niedzielę. modlimy się i składamy ofiary na K U L oraz wydział teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego Msze Św.

Codziennie zapraszamy do wspólnej modlitwy  Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji „O pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach”.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszy Św.

Słowa podziękowania kierujemy dziś: do sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty za adorację a szczególnie s. Krystynie za dekorację kościoła i piękny grób Pański, panu organiście, wszystkich uczestników i zaangażowanych w  całe Triduum Paschalne, do tych którzy w wielką sobotę nawiedzali i modlili się z nami przy grobie  Pańskim. Dziękujemy także uczestnikom dzisiejszej uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy za  każdy gest życzliwości i za składane ofiary. Niech Chrystus Zmartwychwstały będzie wszystkim nagrodą.

Zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy religijnej i czytania prasy katolickiej. Są na stoliku wyłożone: Niedziela, Gość niedzielny, Miłujcie się, a dla dzieci  Mały Gość Niedzielny.

Najlepszym darem jest Msza św. Zachęcamy do zamawiania intencji  mszalnych możemy je zamawiać w zakrystii po Mszy św. lub w biurze parafialnym.

Za każdy dar serca złożony na tacę, składamy: Serdeczne Bóg Zapłać. Naszym gościom życzymy dobrej pogody. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa.

kontakt@parafiarewal.pl Parafia rzymskokatolicka
pw. Najświętszego Zbawiciela
ul. Dworcowa 2, 72-344 Rewal
2013-2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone